• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERSAĞ  ORGANİZASYON

 

NOT
BU SİTE ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR. YÜCEL KİBAR'A AİT  TANITIM SİTESİDİR.  ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ www.ersag.com.tr
FACEBOOK SAYFAMIZ
ERSAĞ SİPARİŞ VERME

Ersağ sipariş vermek

ERSAĞ SİPARİŞ YARDIM

Ersağ sipariş yardım, ersağ sipariş vermek

Network Marketing Nedir ?

Network Marketing Nedir?

Bu yazımızda “network marketing nedir, network marketing nasıl bir sistemle çalışır, network marketing size nasıl fayda sağlar, network yapmanın faydaları, network ve marketing çalışma mantığı ele alınarak network marketing kazançları” basit bir anlatımla herkesin kolayca anlayabileceği şekilde ele alınmıştır.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte yeni bir ticaret sistemi olarak görülen network marketing;

Kişinin tamamen kendi emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan,

Tüm katılımcılarına eşit fırsat sunan,

Başlamak için tahsil, bilgi ve deneyim gerektirmeyen,

Çalışma saatleri kişinin kendisi tarafından belirlenen bir ticaret sistemi olan Network Marketing gün geçtikçe büyümekte ve her alana yayılan bir ticaret ve satış sistemidir.

Network Marketing, tavsiye mantığına dayalı bir sistemdir.  Yani siz ürünü alır, kullanır ve memnun kalırsanız doğal olarak bunu çevrenizdekilere tavsiye edersiniz. Onlar da üye olup alışverişlerini direkt şirketten bayi fiyatından yani indirimli yaparlar, yani siz herkese elden ürün satışı yapmazsınız. 

Tabi onlar da başkalarına bu ürünleri tavsiye edebilirler ve böylece hem onlar hem de siz prim kazanırsınız.  İşte buna network marketing çalışma sistemi denilir.

Klasik ticaret sisteminde ise , üretilen bir ürün müşteriye ulaşana kadar depo, nakliye, distribütör, bayi, ürünü müşteriyle tanıştıran reklam gibi birçok aracıdan geçer. Bu aracıların kârları ürünün fiyatına yansır. Örneğin, bir ürün 100 TL’ye mâl oluyorsa, bu ürün müşteriye ulaşana kadar geçtiği tüm aracıların kârlarını ve hatta reklam masraflarını üzerine ekletecek ve karşımıza 160 TL (örnek tabi) gibi bir rakamla çıkacaktır.

Network Marketing ticaret sisteminde ise sadece tek tip aracı vardır, bu da şirketin kendi katılımcıları yani  distribütörleridir. Yukarıdaki örneğimizde klasik tarz ticaret sistemi ile bize ulaşan 160TL’lik ürünün 60TL’si aracılara gidiyordu. Network Marketingde aracılar distribütörler olduğu için bu pay distribütörlere dağıtılır yani  size.

Network Marketing bu nedenle ekip ve organizasyon kurma işidir. Siz kişisel referanslarınızdan/satışlarınızdan da para kazanırsınız fakat önemli olan ekibinizde oluşan ciro üzerinden kazanılan paradır. Organizasyon kurarak yani bayilik vererek büyük kazanımlar burada oluşur.

Bu açıdan Network Marketing “1 kişinin %100 çabası yerine, 100 kişinin %1 çabası ile yüksek verim/kâr elde etme.” prensibine dayanır.

Network Marketing'in kişilere neler kazandırır?

1- Ek gelir.

2- Kendi işinizi kurma, Kariyer

3- Finansal özgürlük.

4- Genç yaşta emeklilik.

5- Kişisel gelişim olanağı, Seyahatler,  Tatiller

6- İnsanlara Yardım etmek.

7- Çevre edinme ve yeni insanlarla tanışma.
Siz de aşağıda ki testi kendinize uygulayarak tercihlerinizi yapabilirsiniz..
 network marketing nedir, network marketing nasıl bir sistemle çalışır, network marketing size nasıl fayda sağlar, network yapmanın faydaları

ÜCRETSİZ ÜYE OL

 Ersağ iş başvurusu ve üyelik üye ol

SİZİN SORULARINIZ

SİZ SORUN

BİZ SÖYLEYELİM

TIKLA ÖĞREN..

SIK SORULANLAR

ERSAĞ SIK SORULAN SORULAR

Site Haritası