• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERSAĞ  ORGANİZASYON

 

NOT
BU SİTE ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR. YÜCEL KİBAR'A AİT  TANITIM SİTESİDİR.  ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ www.ersag.com.tr
FACEBOOK SAYFAMIZ
ERSAĞ SİPARİŞ VERME

Ersağ sipariş vermek

ERSAĞ SİPARİŞ YARDIM

Ersağ sipariş yardım, ersağ sipariş vermek

Hayatınız da Değişim İçin İyi Bir Fırsat..

Değişim İçin İyi Bir Fırsat: NETWORK MARKETİNG (NM)

-‘’Network Marketing’’ , kulağımıza pek de AŞİNA GELEN BİR KELİME DEĞİL.’’Sokakta 100 Kişiye Sorduk’’ diye bir yarışma vardı hani hatırlarsanız, işte bu kelimeyi 100 kişiye sorsaydık tahminim pek çoğu anlamlı bir tanım yapamayacaktı.

-Network Marketing=DOĞRUDAN SATIŞ

-Doğrudan Satış kelimesini  KAPIDAN SATIŞ İLE KARIŞTIRMAMAK LAZIM, o daha farklı bir konu.

-Doğrudan satışta hukuki haklarımız vardır; bunların en önemlisi ise ‘’VAZGEÇME HAKKI’’ dır.Ayrıca tüketici dernekleri de bu konuda destek olmaktadır.

-‘’Tamam anladık, çok uzatmada esas mevzuya geç kardeşim’’ veya ‘’Bunların hepsi traş, yeme bizi. Kim internetten para kazanmış ki ?’’   gibi cümlelerle ve daha fazlasıyla sıkça karşılaşıyorum. İnsanları ikna etmek niyetinde değilim amacım size geleceğin işi olan Network Marketing sistemini en doğru şekilde anlatmak.

-NM işiyle meşgul olacaksanız bilmeniz gereken en basit bilgi şudur ki :temsilcisi olmaya karar verdiğiniz firmanın ürettiği malları HİÇBİR ARACI OLMADAN DOĞRUDAN FİRMADAN ALARAK DENEYİP KALİTESİNİ GÖRDÜKTEN SONRA TAVSİYE EDEREK EVİNİZDEN BİLE KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

-Pazarlama işi DEĞİLDİR  (öyle kapı kapı gezmeniz  gerekmez). Ayrıca sisteme temsilci olarak davet edeceğiniz kişiler için sistem sizi ödüllendirmektedir. Üye yapmaktaki amacımız SAADET ZİNCİRİ GİBİ BİR SİSTEM OLUŞTURMAK DEĞİL. Bu zaten kanunen yasaktır.

Amacımız sağlıklı bir yaşam için ucuz ,kaliteli ürünleri hem kullanarak sağlıklı yaşamak hem de bu ürünleri tavsiye ederek bütçemize katkı yapmaktır.

-‘’Peki bu şirketler deli mi de kardeşim bize bu paralar ödeyecek?’’. Bu soru ile de çokça muhatap oldum. Şimdi şöyle bir durum var: firmalar normalde ürettikleri ürünü dağıtırken ve reklamını yaparken mal bir çok kez el değiştiriyor; bu da malın ederinin çok üstünde raflarda yer bulmasına neden oluyor.  Ana bayiinin karı, ürün nakliye bedeli ve bayilerin kar marjı ile fiyatı çok yukarılara taşıyor.  Oysa aradaki bu tüm işlemleri ortadan kaldıran Network Marketing Sistem sayesinde MALI ÇOK DAHA UCUZA TÜKETİCİYE ULAŞTIRIR . Bu da siz temsilcilere kazanç olarak yansır.

-NM işi yapacağınız şirketleri seçerken 3 altın ipucuna dikkat edin. 3 ALTIN KURAL:

*1*

Sizden çok fazla üyelik parası isteniyorsa kuşkulanmakta haklısınız; zira NM ÜYELİK PARASI CÜZİDİR; ve bu cüzi miktarı almakta asıl amaçlanan  üyenin ürünlerle tanışarak ürün kalitesini deneme fırsatı bulmasını sağlamaktır.

*2*

NM işini yapacağınız firmanın sattığı ÜRÜNLERİ DETAYLI OLARAK İNCELEYİN. Ürünlerin KALİTELİ ve özellikle de SERTİFİKALI olmasına dikkat edin.

*3*

ŞİRKETİN ÜRÜNLERİ TEMEL BİR İHTİYACI KARŞILIYORMU MU?

Network marketing şirketinin ürünlerine çok dikkat  edin. Gerçekten her evde tüketilebilecek, insanların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler mi diye  düşünün. Ve en ÖNEMLİSİ SÜREKLİ TÜKETİLEN ÜRÜN OLMASIDIR. Çünkü bu sayede iş hacmi genişleyebilir.

Yazımın 2. kısmını BURADAN okuyabilirsiniz.. Sağlıcakla kalın,

Sezer KARAYAĞIZ

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
4501 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜCRETSİZ ÜYE OL

 Ersağ iş başvurusu ve üyelik üye ol

SİZİN SORULARINIZ

SİZ SORUN

BİZ SÖYLEYELİM

TIKLA ÖĞREN..

SIK SORULANLAR

ERSAĞ SIK SORULAN SORULAR

Site Haritası