• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERSAĞ  ORGANİZASYON

 

NOT
BU SİTE ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ DEĞİLDİR. YÜCEL KİBAR'A AİT  TANITIM SİTESİDİR.  ERSAĞ RESMİ WEB SİTESİ www.ersag.com.tr
FACEBOOK SAYFAMIZ
ERSAĞ SİPARİŞ VERME

Ersağ sipariş vermek

ERSAĞ SİPARİŞ YARDIM

Ersağ sipariş yardım, ersağ sipariş vermek

YENİ İŞ, ÇALIŞMA YÖNTEMLERİYLE PARA KAZANMAK NASIL OLUR ?

YENİ İŞ VE ÇALIŞMA YÖNTEMLERİYLE PARA KAZANMAK İÇİN BAŞARISIZLIĞA MEYDAN OKUYAN BİR İŞ İSTER MİSİNİZ ?

Bir düşünün bakalım..  Geçmişte “imkansız” denilen bugünse hayatımızın vazgeçilmezi olan her şeyi bir gözden geçirin… Örneğin internet. Birileri internet dedi, e-mail dedi, msn dedi, facebook dedi... 3G, henüz nedir ne değildir anlayamadan telefonlarımıza, bilgisayarlarımıza geldi yerleşti.

 

Bir zamanların olmazsa olmaz iletişim modelleriyse tarihin tozlu sayfalarında  çoktan yerini aldı bile.

 

Dünya hızla değişiyor ve bu değişime ayak uydurmak aslında hiç de zor değil. Çünkü teknoloji gelişirken bir yandan onu öğrenmeyi de kolaylaştırıyor. Yeni iş modelleri ortaya çıkarıyor..

 

Peki siz bu değişimin neresinde olmak istersiniz?

 

Veya bu değişimle kazanmak mı istersiniz ? Kaybetmek mi ?

 

Gelin beraber bakalım neler değişti ve biz farkında olmadan nelere ayak uydurup yaşamımızı nelere  göre şekillendirmeye başladık. Çok gerilere gitmeye gerek yok. Örnek mi ? İşte size Telefon. O yokken nasıl haberleşiyorduk, şimdi nasıl haberleşiyoruz ? Faturaları yatırmak için ne yapıyorduk şimdi ne yapıyoruz? Örnekleri çoğaltmak çok kolay ve hepsinin ortak noktası şu ki hiçbirinde eskiyi yeniden kullanmak istemiyoruz. Çünkü hayatımız artık yeni yönteme göre ayarlanıyor kendiliğinden. Düşünün, şu anda ışınlanabilseydiniz eve gitmek için otobüse binmek ister miydiniz?

Değişen unsurlar sadece özel hayatımızla da sınırlı kalmıyor. İş dünyası kendisini gelişen teknolojinin  ve yeni iş yöntemlerinin kollarına çoktan bırakmış durumda. Teknoloji ilerledikçe iş dünyasındaki maliyetler aşağıya çekiliyor ve kazanılan zaman her açıdan avantaj olarak geri geliyor. Patronlar çalışanlarıyla, çalışanlar birbirleriyle, diğer firmalarla ya da müşterilerle telefon ve e-mail yoluyla iletişim kuruyor. Bunu yaparken de belirli bir yerde bulunmaları gerekmiyor. İstedikleri anda istedikleri yerde görüşebiliyorlar. Çünkü teknoloji çağında işin yapılmasını sağlayan şey artık iletişimin kendisi, mekan değil. 

Yoksa siz, benim bu yazıyı yazarken bir ofiste oturup klavyeyi tuşladığımı mı sanıyorsunuz? Bundan 20 yıl önce olsa belki. 

Öyle bir çağdayız ki artık her iş her yerden yapılabilir hale geliyor. Evden bile çalışabilirsiniz artık. Bir düşünün bakalım.. Sabah erken kalkmak yok, yol-trafik derdi yok. Dilediğiniz saatte dilediğiniz yerden dilediğiniz kadar çalışabiliyorsunuz.. Bazıları var ki zaten işin özü ofis dışında olmayı gerektiriyor. Başarılı olmanın kriteri çok çalışmak değil, zamanı ve enerjiyi verimli kullanmayı sağlayacak kazanma yöntemlerini keşfetmek. Hem çok kazanıp hem de kendilerine bol zaman yaratanların ortak yönünü bilmek ister misiniz?

 

Cevap : Eski iş modellerine bağlı kalmayıp işlerini çağa ayak uyduracak şekilde yenilemeleri. 
 

Rüzgarın yönünün değiştirmeye çalışmaktan hala sıkılmadınız mı? Boşa kürek çekmekten vazgeçin, yelkeninizi rüzgara çevirin ve hem kolaylığı hem de yüksek kazancı ile dikkat çeken yeni iş modellerine bir göz atın. İşte fırsat  : Evden Kazanmak için Ersağ Network marketing temsilciliği.


Neden mi?

 

Hemen bakalım. Hem bugüne kadar karşıladığınız ihtiyaçlarınızı karşılayın.. Hem de üstüne kazanç elde edin. Üstelik evinizden çalışarak... 

Şimdi size soruyorum bu kadar rahat çalışıp üstüne kazanç elde etmek  istemeyecek birini tanıyor musunuz?

Ben tanımıyorum.

 

Eğer siz de evinizden çalışıp kazanç elde etmek istemiyorsanız sizinle de hiç tanışmayalım J  Ama diyorsanız ki “ Evet, isterim ama Nasıl ?” O halde bize ulaşın..Tecrübeli Ersağ temsilcilerimiz size yardımcı olsun, Siz de evinizden çalışıp kazanmanın keyfini sürün..

Kendinize değişen dünyada bir yer edinmek ve geçmişin başarısız modellerine meydan okumak istiyorsanız BİZİMLE EVDEN BULUNDUĞUNUZ HER YERDEN ÇALIŞABİLİRSİNİZ..

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
4019 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜCRETSİZ ÜYE OL

 Ersağ iş başvurusu ve üyelik üye ol

SİZİN SORULARINIZ

SİZ SORUN

BİZ SÖYLEYELİM

TIKLA ÖĞREN..

SIK SORULANLAR

ERSAĞ SIK SORULAN SORULAR

Site Haritası