• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERSAĞ  ORGANİZASYON

 

NOT

Ersağ Şirketi resmi websitesi değildir.

Temsilci sitesidir.

FACEBOOK SAYFAMIZ
ERSAĞ SİPARİŞ VERME

Ersağ sipariş vermek

ERSAĞ SİPARİŞ YARDIM

Ersağ sipariş yardım, ersağ sipariş vermek

Doğal Temizlik Ürünleri Kullanmanın Önemi

 

Doğal temizlik maddelerini - ürünlerini kullanmak için bilmemiz gerekenler nedir ?

Kimyasal temizlik ürünleri üreticilerinin büyük bir çoğunluğu evlerimizin "tertemiz", "dezenfekte edilmiş", "mikropsuz" olması gerektiğine inandırmak konusunda son derece başarılı olmuşlar ve bunu yapabilmek için gereken kimyasal ürünleri satmayı sürdürüyorlar.

Tuvalet ve fırını temizlemek için asit, banyoyu dezenfekte etmek için fenol, mobilyaları cilalamak için damıtılmış petrol ürünleri, çamaşırlarımızı beyazlatmak için klor ve yalnızca evlerimizi temiz tutmak için çeşit çeşit diğer zehirli kimyasal maddeler...

Günlük yaşamda kullandığımız ürünler 55 bin’in üzerinde kimyasal çeşidi içeriyor ve her yıl bunlara binin üzerinde yenisi ekleniyor. Birçoğu ise yeterince test edilmeden ve belirli bir mevzuata tabi olmadan piyasaya sürülüyor.

Bu ürünlerin büyük kısmı doğrudan kanalizasyona akıp sonunda da su sistemlerimize karışıyor. Sözünü ettiğimiz kimyasallar, sonunda "fazla yüklenme" olasılığı yaratarak vücudumuzda depolanıyor ve zehirli olma düzeyine ulaştığında çeşitli hastalıklara yol açıyor. (Kronik yorgunluk sendromu, alerjiler, karaciğer sorunları, lenf kanseri gibi.)

Evsel temizlik malzemeleri sadece toprağı ve su kaynaklarını değil, teneffüs ettiğimiz havayı da tehdit ediyor. Sprey boyalar, fırın temizleyiciler, dezenfektanlar, mobilya parlatıcıları ve diğer tüm sprey ürünler, birkaç gün sonra soluyacağımız havanın bir parçası oluyor.

Sadece kentlerde yaşayanların değil, kırsal kesimde yaşayanların da atık su sistemlerine neler gönderdiklerine dikkat etmeleri gerekiyor. Foseptik sistemler atık su sorununu çözmüyor; boyalar, çözücü, inceltici, ağartıcı kimyasallar, aseton, tuvalet temizleyiciler ve lavabo açıcılar ile diğerlerinde bulunan belirli kimyasal maddeler organik maddeleri parçalayan organizmaları zehirleyebiliyor. Oysa organik maddelerin parçalanması doğal döngünün işlemesi açısından zincirin olmazsa olmaz halkalarından birini oluşturuyor.

Zehirli olmayan doğal temizlik ürünleri ise foseptik sistemi, içme suyu ve sağlık konusunda büyük yararlar sağlıyor.

Peki, doğal temizlik maddelerini kullanmak için nereden başlamalı ?

Kendinizi ve sevdiklerinizi zararlı kimyasallardan uzak tutarak ilk adımı atmaya ne dersiniz ?  Bilim adamlari kimyasal ürünler yerine doğal temizlik ürünleri ve yöntemleri kullanılmasını önermektedirler.

2002 yılında Denizli’de  kurulan Ersağ, Doğal temizlik ve kozmetik ürünleri üreterek bunları Türkiye’nin hemen hemen heryerinde bulunan satış danışmanları  yoluyla müşterilerine ulaştırmakta ve danışmanlarına  çeşitli eğitim toplantıları sunmaktadır.

Ürünlerinin doğallığını ve insan sağlığına zararsız olduğu pek çok analiz raporlarıyla tescillemiş, sizlerinde gönül rahatlığıyla kullanmasını ve tavsiye etmesini sağlamıştır. 

Yaklaşık 60 farklı ürünü  bulunmaktadır ve her geçen gün doğal ürün yelpazesini genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. 

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için siz de Ersağ Doğal Temizlik ve Kozmetik ürünleri ile tanışabilirsiniz. Bu doğal içerikli ürünleri %20’den başlayıp %33’e kadar indirimli sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendinize bağlı satış organizasyonu kurarak iş olarak yapıp ciddi kazançlar  elde edebilirsiniz.

 Şimdi Buradan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..
0 Yorum - Yorum Yaz
ÜCRETSİZ ÜYE OL

 Ersağ iş başvurusu ve üyelik üye ol

SİZİN SORULARINIZ

SİZ SORUN

BİZ SÖYLEYELİM

TIKLA ÖĞREN..

SIK SORULANLAR

ERSAĞ SIK SORULAN SORULAR

Site Haritası