ERSAĞ ORGANİK BİTKİSEL İÇERİKLİ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ

 

Evden para kazanmak için ne iş yapabilirim veya neler yapılabilir diye düşünüyorsunuz fakat nereden başlamanız gerektiğini ve neler yapmanız gerektiği konusunda karar veremiyorsunuz..

İşte size bazı evden kazanç tavsiyeleri..

 

İnternettekazan.com tecrübeli ekibiyle sizlere evden ek iş yaparak para kazanmanız için denenmiş ve sadece  güvenilirliğini kanıtlamış sistemlere yer vermektedir.  Elbette ki evden para kazanmak kapsamlı bir iş konusu olduğu için bu yazımız sadece genel bir değerlendirme yapılarak ele alınmıştır. Her bir evden para kazanma yöntemleri detaylı olarak diğer bölümlerde ele alınacak ve adım adım sizlere kazanmanız için yol gösterici bir rehber olacaktır.

Artık günümüz iletişim çağında internetin her eve girişiyle birlikte pek çok iş fırsatları ortaya çıkmıştır. Öncelikle “ben ne iş yapabilirim” sorusunu kendinize sormalısınız ki kendi yapabileceğiniz işin niteliği ortaya çıksın. Ve kesinlikle severek yapabileceğiniz bir iş dalını seçmelisiniz. Bu iş üzerinde “bu işi nasıl yapabilirim” diye düşünürken ve çalışırken zamanınızı harcadığınız için yaptığınız iş sizin için işkenceye dönüşmemelidir. Bu yüzden ilk seçiminiz severek uğraşacağınız bir iş fırsatı olmalı. Teorik bilgileriniz dahilinde seçiminizi yaptıktan sonra bu fırsatı  pratikte uygulayabilmelisiniz.

Gelelim zaman konusuna..

Hali hazırda başka bir işiniz var ise ilk başlarda zaman ayıramayabilirsiniz. Zaten bugüne kadar yaptıklarınızın aynısını yapmaya devam ederseniz bundan sonra da şimdiye kadar olduğu gibi zamanını olmayacak demektir.

O halde hazırmısınız artık değişime ?

Sizce de bir şeyleri değiştirmenin zamanı gelmedimi..

Haftada  1-2 saatinizi ayırarak part time olarak başlamanız durumunda bile  hem bilgilerinizi genişletmiş hem de evinizi ofis gibi kullanmanın hazırlıklarına başlamış olursunuz. Çünkü doğru attığınız her adım ileride size aylık 2000-3000 TL gelir olarak geri dönecektir. İlk aylarda yeni olduğunuz için kazancınız 50-100  TL gibi küçük rakamlar olabilir ama sizin işinizi büyütmek için attığınız her adım kazancınızı 2-3 katı arttıracaktır.

Bir kıyaslama yapın, aylık 700-800 TL için 8-10 saat başkalarının işinde çalışmak mı güzel ? Yoksa 3000 TL için kendi evinizin rahatlığında 4-5 saat çalışarak evden para kazanmak mı güzel ? Karar sizin..Tercih sizin..Kararını verenler bizimle iletişime geçebilirler.. Evde iş olarak ne yapabilirim ?  İşte cevabı;

BU İŞ NEDİR ?

 

Ersağ Şirketi Temsilcisi olmak ücretsizdir.Ücretsiz üye olarak %25 indirimli  ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Veya yüksek kar marjı ile satış yapabilirsiniz.


Ürünler tamamen bitkiseldir ve tüm ürünleri şirketin kendisi üretmektedir. Her ay ürün alma zorunluluğu yoktur.
 
Ürün yelpazesinde ki yaklaşık 60 farklı ürünün üreticisidir.

Ürünler herkesin temel  ihtiyacı olan Şampuan, Diş macunu, Parfümler, Kozmetik, Genel Temizlik gibi en önemli temel ihtiyaç ürünleridir. Bu yüzden çok kolay tavsiye edilmektedir.
 
Ersağ Şirketi %100 yerli firmadır.
 
Eğer ilk seferde 100 TL  sipariş verirseniz  %10 daha indirim hakkı kazanırsınız ve bu indirimler ömür boyu geçerlidir.

Artık sonraki alışverişlerinizi  %35 indirimli alacaksınız demektir.  Bu siparişiniz aynı zamanda sizin kendinize bağlı temsilciler kaydederek organizasyon kurabilme  hakkı da kazandıracaktır ve böylece daha da indirimli  ürün alırsınız.  Ekibinizden de yüksek prim kazancı elde edersiniz.
 
Ersağ Ürünleri Organiktir, Bulaşık sıvısı şampuan olarak bile kullanılabilmekte ve yanıklara sürüldüğünde vücutta yanık izinin kalmasını önlemektedir. Banyo  WC temizleyici ürünü ayak kokusu ve mantar vs. gibi bakterilere püskürtülerek uygulanabilmektedir.
 
Özel oda parfümü aynı zamanda bir böcek kovucudur. Veee daha  bunun gibi birçok ürün çok amaçlı kullanılabilmektedir.
 
Türkiye'de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk şirkettir.
 
Eğer siz de bizimle işbirliği yaparak ekstra bir harcama yapmadan hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de üstüne Para kazanmak isterseniz bize KATILABİLİRSİNİZ..   
  
ERSAĞ MAVİ GRUP HAYATINIZI  KOLAYLAŞTIRIR.. HERKESE EVDEN İŞ FIRSATI SUNAR..

 

Ersağ Ürünleri Kullanıcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz..

 

Şimdi Buradan Üyelik Başvurusu Yapabilirsiniz..

 


Evden Para Kazanmak Hakkında Yorumlar:


Berce        19/01/2012

Bu iş nasıl yapılacak düşünüyorum hala yada ne yapılabilir

  

Firuzem     15/01/2012

Evde part time değerlendirmek için bugün başvurdum.inş hayırlısı  olur, başarmak hayal olmasa gerek

 


 

Beyza   14/01/2012

Temsilci olmak için ilt etapta ne yapabilirim ? 2 çocuğum var ev hanımıyım evde zamanımı değerlendirmek istiyorum ve eve katkıda bulunmak amaçlı düşünüyorum

  

Nuray  10/01/2012

evden günde kaç saat çalışmak gerekiyor 800 tl para kazanmak için? 

Elif      10/01/2012

Tam olarak ne yapmamız gerekiyor ?


 

Bercan   09/01/2012

Bu sistemle evden para kazanmak istiyorum, yardımcı olurmusunuz sitenizden 

Rümeysa 06/01/2012

Günde 1-2 saat çalışabilirim.

 


 

Elçin     12/12/2011   14:05

Sizinle evden çalışmak istiyorum. 

 


 

Sevcan  09/12/2011  23:44

Bende bu hayali kuruyorum ama gerçekleştirebılırmıyım  bilmiyorum

 


 

Dream boy   08/10/2011   01:54

Para kazanmak istiyorum ama nasıl ?

 

0 Yorum - Yorum Yaz
BU İŞ NEDİR ? DİNLE !
SİZİN SORULARINIZ

SİZ SORUN

BİZ SÖYLEYELİM

TIKLA ÖĞREN..

ERSAĞ SİPARİŞ YARDIM

Ersağ sipariş yardım, ersağ sipariş vermek

ÜCRETSİZ ÜYE OL

 Ersağ iş başvurusu ve üyelik üye ol

SIK SORULANLAR

ERSAĞ SIK SORULAN SORULAR

FACEBOOK SAYFAMIZ