• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERSAĞ  ORGANİZASYON

 

NOT

Ersağ Şirketi resmi websitesi değildir.

Temsilci sitesidir.

FACEBOOK SAYFAMIZ
ERSAĞ SİPARİŞ VERME

Ersağ sipariş vermek

ERSAĞ SİPARİŞ YARDIM

Ersağ sipariş yardım, ersağ sipariş vermek

Bir saatte 100 para dolar kazanmak için yeni iş fikirleri

Para kazanmak için yapılan ve 1 saatte 100 dolar kazandıran farklı yeni iş fikirleri:

 

Yaygın ve standart olan mesleklerden sıkıldıysanız ve para kazanmak istiyorsanız daha geniş açıdan  bakarak yeni iş fikirlerine ne dersiniz.

İki tip iyi para kazandıran iş olduğu varsayılabilir.

1- Tam zamanlı çalışarak yılda 200 bin dolar para kazanabileceğiniz işler

2-Yarım zamanlı çalışarak haftada 20 saati doldurarak para kazanabileceğiniz işler.

Eğer saatte 100 dolar para kazanmak istiyorsanız tam zamanlı işler ile bu rakama ulaşmanın kolay olmadığını aklınıza sokmanız gerekiyor. PayScale analistlerinin yaptığı araştırmaya göre ABD’de oratalama saat başı alınan ücret 16 dolar bu da 100 doları kazanabilmek için normal çalışandan altı kat daha fazla performans göstermeniz gerekiyor.

PayScale analisti Al Lee’nin yaptığı açıklamada  saatte 100 dolar para kazanmak üç yoldan geçiyor.

Bunlardan ilki doktor olmak ikincisi büyük bir şirkette yönetici olmak son olarak da insanlara para kazandıran işlerde çalışmak. Bunları yapabiliyor olmak için ciddi bir eğitime sahip olmak çeşitli yeteneklere sahip olmak gerekiyor. Ama sizde bunların hiç biri yoksa umudunuzu kaybetmeyin.

Saatte 100 dolar kazanan mesleklerden biri su ile haşırneşir olmayı gerektiren türden;

Kazanç sağlayan meslekler:

1- Sualtı kaynakçısı:

Derin sularda petrol borusu hatlarında petrol ve gaz şirketlerinde çalışarak günde 900 ile 1200 dolara kadar para kazanabilirsiniz. 30 gün sularda 12 saatlik bir çalışma ile bu paraları kazanmak mümkün

2-Anestesizt:

Doktorlar için saatte 100 dolar para kazanmak çok şaşırtıcı bir durum olmasa da anestezi uzmanları için bu rakam çok tahmin edilmeyen rakamlar. Hastaları bayıltarak ortalama 101.80 dolar para kazanmak mümkün.

3-Ticari Pilot:

PaScale araştırmasına göre yolcu taşımacılığı dışında ticari uçuşlarda yer alan pilotlar saate yaklaşık 120 dolar kazanabiliyor. Haftalık 40 saatlik çalışma ile aylık 100 saat yıllıkta bin saatlik çalışma süresi ile çalışma imkanı var. Pek çok asker kökenli pilot emeklilik döneminde ticari pilotlukla hayatını devam ettirmekte.

4-Dövme sanatçısı:

Son dönemin önemli bağımlılıklarından olan dövme en çok para kazandıran meslekler arasında. Saatlik ortalama 130 dolar kazanan dövme sanatçıları haftalık 40 saatlik çalışma ile diploma gerektirmeyen işlerden.

5-Freelance Fotoğrafçı:

Usta fotoğraf sanatçıları ortalama saat başına 100 dolar kazananlar arasında. Reklam fotograçıları ve özel dizaynlar ile fotoğraf çeken sanatçılarda 5 ile 10 yıl deneyimi ile daha yüksek rakamlara çıkabiliyor.

6- İç Mimar: Yapılan araştırmaya göre iç mimarlar da saatlik ortalama 100 dolar para kazananlar listesinede.

7-El Modelliği:

Listedeki en kolay iş ise el modelliği ellerinizin güzelliğine ve düzgünlüğüne güveniyorsanız şansınızı deneyin. Vücüt parçalarının kullanıldığı reklam ve tanıtım çekimleri ile saatlik ortalama 100 dolar kazanmak mümkün.

8- Yaşam Koçu:

Son dönemin moda meslekleriden yaşam koçluğu terapistlerden daha fazla tercih edilir hale geldi. Kişisel gelişim, hayatı rayına koymak için tercih edilen yaşam koçları son dönem trendlerinden olmakla birlikte saatte ortalama 100 ila 150 dolar arasında kazanç sağlayan meslekler arasında yer alıyor.

9- Masaj Terapisti: Son dönemin öne çıkan meslekleri arasında yer alan masaj terapistliği zorlaşan hayat koşullarında bir parça rahatlama için kapılarını aşındırdığı kapılar arasına girdi. Haftalık 45 saatlik çalışma ile iyi kazanç sağlayan mesleklerden. HabertürkÜCRETSİZ ÜYE OL

 Ersağ iş başvurusu ve üyelik üye ol

SİZİN SORULARINIZ

SİZ SORUN

BİZ SÖYLEYELİM

TIKLA ÖĞREN..

SIK SORULANLAR

ERSAĞ SIK SORULAN SORULAR

Site Haritası